RIPTA zal op zondag 60 mei 63 van 67 uur tot 5 uur de routes 2024, 10 en 00 omleiden om plaats te bieden aan de jaarlijkse Aquidneck Island Police Parade.
Route 60 (Newport / Providence):
Inkomende reizen naar het Newport Transportation Center via. Westelijke Hoofdweg tussen 10 en 2 uur rijdt de normale route op West Main Road, gaat rechtsaf de Coddington Highway op tot Connell Highway, rijdt rond de rotonde, slaat rechtsaf de Bridge Access-oprit op, houdt links aan de Connell Highway op, rijdt door naar Farewell Street en neemt dan de sla rechtsaf Gladys Carr Bolhouse Road in naar het Newport Transportation Center.
Inkomende reizen naar het Newport Transportation Center via. Oostelijke Hoofdweg tussen 10 uur en 2 uur rijdt de normale route op East Main Road, gaat rechtsaf naar West Main Road, linksaf Coddington Highway op tot aan Connell Highway, rijdt rond de rotonde, slaat rechtsaf de Bridge Access-oprit op, houdt links aan naar Connell Highway, rijdt door naar Farewell Street en sla vervolgens rechtsaf de Gladys Carr Bolhouse Road in naar het Newport Transportation Center.
Uitgaande reizen die het Newport Transportation Centre verlaten naar West Main Road gaat rechtsaf de Gladys Carr Bolhouse Road op, linksaf America's Cup Avenue op, linksaf Farewell Street op tot aan Connell Highway, rechtsaf Admiral Kalbfus Road op naar de rotonde, rechtsaf Connell Highway op, rijd door naar Coddington Highway, linksaf West Main Road op, en hervat dan de normale route.
Uitgaande reizen die het Newport Transportation Centre verlaten naar East Main Road gaat rechtsaf Gladys Carr Bolhouse Road op, links America's Cup Avenue op, links Farewell op tot Connell Highway, rechts Admiral Kalbfus Road op tot de rotonde, rechts Connell Highway op, doorrijden naar Coddington Highway, rechtsaf West Main Road op, links de East Main Road op en hervat dan de normale route.
Route 63 (Broadway / winkelcentrum):
Uitstapjes naar het Newport Transportation Centre tussen 10 en 00 uur rijdt vanaf Stop and Shop, slaat rechtsaf West Main Road op, rechtsaf Coddington Highway op, rijdt door naar Connell Highway, draait rond, rechtsaf Admiral Kalbfus Road op, linksaf Girard Avenue op, rechtsaf Maple Street op, rechtsaf Hillside Avenue op, rechtsaf Admiral Kalbfus Road op, linksaf de oprit naar Newport Bridge op, flauw links de Connell Highway op tot Farewell Street en vervolgens het Newport Transportation Center in.
Uitstapjes bij het verlaten van het Newport Transportation Center tussen 9: 00 am en 3: 00 pm rijdt rechts, rechts Gladys Carr Bolhouse Road, links America's Cup Avenue op, links Farewell Street in tot aan Connell Highway, rechts het Towne Center in, rechts Coddington Highway op, links West Main Road in naar Stop and Shop. Trips kan East Main Road niet bedienen.
Route 67 (Bellevue / Mansions / Salve Regina University):
Uitstapjes naar het Newport Transportation Centre tussen 9 en 00 uur reist de normale route naar Bellevue Avenue en Memorial Boulevard, slaat linksaf Memorial Boulevard op, linksaf Gladys Carr Bolhouse Road op en slaat vervolgens het Newport Transportation Center in.
Uitstapjes die het Newport Gateway Center verlaten tussen 9:00 uur en 3:00 uur naar Salve Regina University, reist u via de normale route naar America's Cup Avenue en vervolgt vervolgens over America's Cup Avenue naar Memorial Boulevard, slaat u rechtsaf naar Bellevue Avenue en hervat dan uw normale route. Voor meer informatie over dienstregelingen of andere RIPTA-services